4,921 Properties for Sale - Under S$ 70 M in East Coast / Marine Parade

    Show Map
2
Viewed

14 Amber Gardens

  • S$ 6,488,888
  • 5 4
  • 2142 sqft
  • S$ 3,029.36 psf
  • 3 mins (250 m) to TE25 Tanjong Katong MRT
  • Condominium
  • Freehold
  • Built: 2023
1mon